Mezi velmi časté problémy patří i stavba rodinného domu, který se kupoval nebo stavěl dostatečně prostorný. Nejlépe do patra, aby každé dítě mělo své jisté soukromí a nehledě na to, že pokoj pro hosty se také vyplatí, stejně tak jako úložné prostory. Nejednomu páru se ovšem stalo, že než proběhla rekonstrukce nebo byla dokončena kolaudace, tak děti odešly na studia nebo za prací. Dům, včetně patra zůstal prázdný. Někdo si může říct, vždyť je to jedno, je to naše a kdykoliv se děti mohou vrátit domů. Jenomže je třeba vzít v úvahu další možnosti a těmi jsou příliš vysoké náklady na provoz. Vytápění patří mezi jednu poměrně velkou investici a nemluvě o údržbě. Řešení by tu bylo. Prodej nemovitosti by mnohé vyřešil, ale přece jenom je zde malý zádrhel. Prodej domu je sice ideální možnost, ale kam se přestěhovat?

domek

Řešení přináší realitní kancelář

Nemusíte se obávat o nějaký podvod, reality Maxima v tomto případě podává pomocnou ruku a to ve formě platby předem. V podstatě prodej bytu či nemovitosti proběhne rychle, aniž by byl poblíž nějaký kupec. Jedná se o velmi rychlé zpeněžení nemovitosti, která samozřejmě dá možnost například zakoupit jinou. Běžně se totiž na peníze z prodeje čeká i půl roku. Vy samozřejmě nemáte ani tolik času a navíc podstatnou roli hrají peníze na novou nemovitost. Vzhledem k tomu, že tato realitní kancelář umí skutečně velmi dobře prodat nemovitosti, poté jí nedělá problém vyplatit část tržní ceny a na nového kupce si jednoduše počkat. Mezi tím si můžete v klidu třeba přestěhovat věci nebo si zařídit jiné bydlení, podle vašich představ.

byt

Běžný prodej má jiný postup

Je dobré si uvědomit, že je rozdíl mezi prodejem a výkupem nemovitosti. Při prodeji se postupuje zcela jinak a systematicky, dokud se nenalezne vhodný kupec. Výkup nemovitosti je zase takový, že majetek přechází do vlastnictví firmy a ta se postará o další náležitosti spojené s prodejem. Výhrou je to, že peníze máte v podstatě i do 48 hodin a můžete se domluvit na koupi jiné nemovitosti či bytu. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup