Pokud provozujete ubytovací služby a spravujete penziony nebo hotely, poté byste měli věnovat pozornost tomu, jak se u vás ubytovaní hosté cítí. Spokojenost je totiž zárukou dalšího úspěchu a rovněž i velmi snadné reklamy. Takový host, který je naplněný ve svých potřebách, vás bude rozhodně doporučovat a tím bude vaše podnikání v této oblasti zaručeně vyhledávané. Nicméně pokud chcete nabídnout to nejlepší, tak se musíte zaměřit především na kvalitní hotelový textil, který budou hosté běžně užívat.

moderní hotel

Vybírejte kvalitní materiál

Základem je pro hosty, aby si dostatečně odpočinuli. K tomu je třeba vybrat vhodnou postel, matraci a další komponenty pro pohodlné uvolnění páteře. Součástí lůžka se poté stává hotelové povlečení, které přichází první do styku s pokožkou. Prostěradlo by mělo být příjemné, nemělo by škrábat, studit nebo působit celkově nevzhledně. Ideální je materiál z bavlny, která umí poskytnout komfort v každém ročním období. Na chvíli je třeba se zastavit i u vhodných povlaků na polštáře a pokrývky.

hotelový ručníik

  • Měly by odpovídat přesné velikosti ložního prádla, příliš velké nebo malé by rozhodně žádný komfort nepřinesly.
  • Materiál by měl být vhodný i pro alergiky, malé i velké hosty.
  • Pro snadnou manipulaci je ideální i zipové zavírání, které je bezpečné a rychlé. Samozřejmě si lze zvolit například hotelovou kapsu nebo i knoflíkovou verzi.
  • Bavlna je v podstatě to nejlepší už jen z toho důvodu, že se jedná o odolnou, přírodní tkaninu, která drží svůj tvar a rozumí si s pokožkou. Navíc je stálobarevná, čímž neztrácí na své hodnotě.
  • Velmi zajímavé je ložní povlečení Atlas grádl česaný, kdy se jedná o povlečení, které je specifické svými proužky. Opět je základem bavlna, česaná příze o gramáži 145g/m2. S tímto povlečením rozhodně neuděláte chybu v náročných provozovnách. A když na pěkně povlečenou postel poskládáte složený hotelový ručník, tak jen zvýšíte první dojem na celkový vzhled hotelového pokoje.