Stromečky štěstí bývají velmi vděčným tématem pro obdarování našich blízkých. Jsou cenově dostupné a jejich vzhled je natolik působivý, že vytváří mnohem atraktivnější dojem než mnoho jiných předmětů dekorativního charakteru.

Strom je trojrozměrný – zavěšené obrazy na zdi včetně plastických koláží se nikdy nemohou vyrovnat čemukoli, co je trojrozměrné. Jakýkoli trojrozměrný předmět zásadním způsobem zútulní obytný prostor.

Klidnější mysl

Krásu stromů a rostlin ještě nikdo nepřekonal – chcete-li si svůj byt vyzdobit něčím vkusným, aniž by šlo o kýč, sáhnete po pokojových rostlinách. Líbí se každému a stačí dva nebo tři exempláře vzrostlých palem a váš obývák ihned změní svou image. Stromečky štěstí se mohou pyšnit něčím podobným, napodobují rostlinný svět a dávají nám tím také zřetelně najevo, jak jsou rostliny v každém směru dokonalé.

Klidní mysl – když se zahledíte na zlatavé jantary nebo rudý jaspis zavěšený na kovových větvičkách, osloví vás jejich neobyčejná krása. Lidská mysl touží po kráse a dokonalosti a čím jsme jí blíže, tím klidnější mysl máme.