Bufetové stoly jsou ideálním kusem nábytku v mnoha situacích, kdy se připravuje studené i teplé občerstvení, tedy v místech, kde vládne catering. Tento typ nábytku se vyznačuje minimalistickým, ale zároveň elegantním designem. Nejčastěji jsou obdélníkové, a proto není problém jich zkombinovat několik. Existuje totiž mnoho prostor, kde se bufetové stoly mohou stát přínosem za příplatek. Kdy se vyplatí o nich přemýšlet a proč je to nejlepší dostupná možnost?

Restaurace a svatby

Uspořádat svatbu pro velký počet lidí není ani pro zkušené restaurace nic jednoduchého. Abyste si mohli vychutnat perfektně připravenou akci, je třeba vzít v úvahu tisíce různých faktorů. Bufetové stoly jsou jednou z těch položek vybavení svatební síně, které prostě nemohou chybět. Bufet s připraveným občerstvením pro svatební hosty je nejčastěji umístěn stranou, ale vždy v jejich blízkosti. Takzvaný bufet je pro svatby vynikající volbou, která poskytuje přístup k chutnému občerstvení mezi hlavními jídly. Stále častěji na takových stolech přistává také čerstvé ovoce a kávovary. Stoly mohou stát samostatně, ale lze je také snadno spojit a vytvořit tak jeden delší stůl pro všechny hosty.

stoly

Firemní akce

Bufetové stoly jsou také skvělým řešením pro firmy, které chtějí uspořádat větší akci pro své zaměstnance. I v tomto případě jsou nezbytnou součástí vybavení. Do takových stolů se vyplatí investovat, protože se vyznačují vysokou odolností a zároveň velmi dobře vypadají. Budou výbornou volbou pro firmy, kde se pravidelně konají rauty, a pro ty, kteří chtějí zaměstnancům zajistit profesionální vánoční večírek. Tyto typy stolů se také často objevují v konferenčních místnostech nebo při důležitých obchodních jednáních. Představují profesionální vybavení, na které lze umístit studené nápoje pro účastníky jednání.

Cateringové společnosti

Bufetové stoly by jistě měly zajímat také firmy, které připravují jídlo a zajišťují větší akce s cateringovým zázemím. Profesionální cateringová společnost by měla mít ve svém vybavení stoly, na které lze umístit předem připravené rarity. Povaha této práce spočívá v zajištění stravování pro velké venkovní akce nebo stejně velké akce ve specifických místnostech. V takových případech nemůže být o stoly nouze a jako výborný nápad se jeví bufetové stoly, které jsou elegantní a také snadno přenosné. Stoly tohoto typu budou také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí připravit oslavu pro své blízké na vlastní zahradě. Jsou mimořádně praktickým řešením, které dodá každé akci s cateringem v pozadí tu správnou atmosféru. Rozhodně stojí za to se o tyto stoly zajímat, protože mají praktické využití na mnoha místech.