Velice zajímavým typem hodinek jsou hodinky s automatickým nátahem. Tyto hodinky nevyžadují žádnou baterii a také nemusíte myslet na to, že budete muset pravidelně točit kolečkem pro jejich natažení. Princip automatických hodinek je nastaven podobně jako u mechanických. Automatické hodinky jsou ale oproti mechanickým doplněny ještě rotorem. Rotor by se dal svým vzhledem přirovnat ke kovovému půlkruhu.

  • Velkou výhodou je tedy jejich automatické natahování.
  • Stačí je nosit na ruce a mechanismus se sám aktivuje.

Nemusíte se ale obávat, že se okamžitě po sundání z ruky zastaví. V klidovém stavu jsou schopny běžet ještě přibližně čtyřicet hodin. Některé modely mají rezervu ještě delší.

Automatické sportovní hodinky

Automatickým mechanismem většinou nejsou vybavené sportovní hodinky. U nich je chod zajištěn zpravidla baterií. Existují ale také výjimky, kdy jsou hodinky určené pro náročné prostředí vybavené automatickým mechanismem. Jednou z možností jsou kupříkladu pánské sportovní hodinky Traser P68 Pathfindergrees Automatic.

  • Tyto luxusní hodinky jsou dokonalé ve všech směrech.
  • Jsou znakem mužnosti a sebevědomí.

Jsou to také hodinky, které můžete vzít kamkoliv. Sundávat je nemusíte ani při běžném plavání. Jejich vodotěsnost je garantována do sta metrů. Hodinky se dnes vyrábějí v mnoha zajímavých variantách. Hledáte něco vhodného pro dámy? Pak se podívejte i do oddělení pánských hodinek. Některé subtilnější typy jsou unisex a mohou být bez problémů využívány jako dámské sportovní hodinky. Pro dámy, které vyznávají více mužský styl oblékání, mohou být dokonalým doplňkem například hodinky Davosa Ternos Sixties S Automatic.

  • Do obou oddělení můžete pochopitelně nahlédnout i v případě, že hledáte hodinky s GPS.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup